Історія

Berner_Alpen

ІСТОРІЯ

НАШОГО КРЕМУ

Після співпраці дерматологи та інженери виявили, що звичайні креми та структура шкіри зовсім не поєднуються. Попередні емульсії мають крапельну структуру, а шкіра – шарову. Коло не вписується в площу! Єдиний спосіб ідельно інтегрувати крапельні емульсії в шкіру, це якимось чином роздавити їх, щоб вони відповідали структурі шкіри та єфективно діяли. Фахівці встановили, щоб розробити спеціальний метод, потрібно під дуже високим тиском до 1000 барів (1000-кратного тиску повітря на землі), виготовити компонент емульсії у вигляді маленької пластинки (розміру однієї тисячної мікрочастинки). Це і є основою історії успіху незрівнянного крему Swiss Power Cosmetics.

З цією ідеєю та потенціалом такого «іншого крему», засновники Swiss Power Cosmetics за допомогою успішної співпраці з іншими компаніями, розробили план з реалізації цього потенціалу в новій, унікальній лінії косметики та маркетингу.

Торгова марка “Swiss Power Cosmetics SPC” зареєстрована та унікальна структура крему захищена терміном BIOMATRIX.
Були розроблені основні формулювання та проведені тести. Задіяні дерматологи були захоплені та вражені. Потім перші продукти були випущені, продані в Швейцарії, а також заведені на ринок ЄС. Обов’язкові тестування для ліцензій перевищили всі очікування щодо якості та результатів. Таким чином, наша продукція була однією з небагатьох, яка отримала титул “відмінно” від екзаменаційного комісії “Dermatest”.

Натуральна косметика – сила природи

В якості основних інгредієнтів косметичних засобів використовуються екстракти і масла, які відновлюють шкіру і повертають їй природне здоров’я. До них відносяться:

  • екстракт морських водоростей;
  • гіалуронова кислота і натуральний пентіленгліколь;
  • екстракт едельвейса і хвоща польового;
  • масло ши тощо.

Перераховані вище інгредієнти входять до складу натуральних засобів по догляду для чоловіків і жінок. Вони підходять для різних типів шкіри, у тому числі і для дуже чутливої.

Заказать по телефону