F.A.Q

beautiful-beauty-blouse-1036623

Перелік поширених запитань і відповідей на них:

Зазвичай вже після декількох разів щоденного використання ви помітите, що шкіра покрита приємною жирною плівкою. Це вказує на те, що ваш захисний шар відновився і покращився. Шкіра не втрачає зволоження так швидко, і шкідливі засоби не можуть проникати так легко.

Дія Swiss Power Cosmetics побудована на ідентичній шкірі матричній структурі, яка створює і підтримує природний бар’єр шкіри. У той же час захисні речовини краще проникають в шкіру. Оскільки ароматизатори часто викликають алергію, вони не використовуються в Swiss Power Cosmetics.

Структура Swiss Power Cosmetics – це матрична структура, яка імітує шкіру. Тому використання емульгаторів повністю виключено. Звичайні засоби для макіяжу чи сонцезахисні засоби створенні на краплинних емульсіях, які містять емульгатори. Вони руйнують пластинчасту структуру Swiss Power Cosmetics, утворюючи дрібні кучки. Спробуйте використати обезжирені засоби на основі гелю.

Шарова матрична структура Swiss Power Cosmetics підтримує натуральний бар’єр шкіри та допомагає його нарощувати. Тому щоденний захист від шкідливого впливу навколишнього середовища є основним акцентом денного догляду. Уночі шкіра повинна відпочити та відновитися. Swiss Power Cosmetics Night Repair – це легший крем, який містить заспокійливі речовини, такі як алое.

Звичайно!

Якщо денний крем (Anti Aging) для вас занадто відчутний, ви завжди можете використати Night Repair як денний догляд. До речі, якщо ваша шкіра потребує більшої турботи вночі, використовуйте Anti Aging як нічний крем. Ваша шкіра може сама визначити, що вам потрібно.

Заказать по телефону