Biomatrix

Female scientist working on experiments in the laboratory

Swiss Power Cosmetics

Biomatrix® ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД УСІХ ЗВИЧАЙНИХ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ

Структура натурального крему


Природні ліпіди шкіри коже

Природно імітована – структура Swiss Power Cosmetics

Під мікроскопом дуже чітко ми можемо побачити різницю між BIOMATRIX® Swiss Power Cosmetics та структурою звичайних косметичних кремів.

Стандартні креми містять жири та воду, які комбінуються у крапельній формі за допомогою хімічних емульгаторів. Однак застосовані емульгатори можуть знищити і змити натуральний захисний бар’єр, що дуже шкодить правильному функціонуванню шкіри.

На відміну від цього, BIOMATRIX® Swiss Power Cosmetics є ідентичною шкірі, не містить хімічних емульгаторів і навіть підсилює природний бар’єр шкіри. Шкірно-ідентична матриця забезпечує захист у 1000 разів більше, ніж крапельна структури стандартних кремів.

Секрет швейцарскої розробки

Щоб зрозуміти, в чому унікальність продукції Swiss Power Cosmetics, розглянемо структуру звичайного косметичного крему. До його складу входять вода, жири і синтетичні і натуральні інгредієнти. Для з’єднання ЦИХ компонентів та перетворення їх в однорідну консистенцію необхідні хімічні стабілізатори. Вони не несуть користь, навпаки, можуть руйнувати природний захисний шар шкіри обличчя. Більше того, через великі розміри активні компоненти НЕ проникають в дерму на клітинному рівні.

Натуральна продукція «Свісс Повер Косметікс» розроблена за технологією BIOMATRIX. Її суть полягає в тому, що молекули крему створюють шар, що нагадує мембранну структуру шкіри. Частинки косметичного засобу мають мікроскопічні розміри, тому вони проникають глибоко, живлячи клітини і сприяючи їх регенерації. Уже через кілька днів спостерігається ліфтинг та інтенсивне відновлення шкіри.

Ефективність інноваційної технології була підтверджена тестами провідних вчених Швейцарії. Продукція отримала оцінку «Відмінно» після проходження досліджень Dermatest. Швейцарський бренд користується високим попитом на ринку ЄС.

Заказать по телефону